✔ Wij bezorgen DAGVERS aan huis vanaf €25 ✔ Voor 12.00 besteld, na 2 dagen GRATIS thuisbezorgd in BE & NL

Winkelmand

Je winkelmand is leeg

Doorgaan met winkelen

LIJFSTIJL Coaches

LIJFSTIJL coaches is het grootste kennisnetwerk voor fitnessprofessionals in Nederland en België. Binnen dit netwerk zitten zeer gewaardeerde fitnesscentrums, personal trainers, diëtisten en fysiotherapeuten. 

LIJFSTIJL is onze officiële partner waarmee wij samen werken, om onze klanten coaching aan te kunnen bieden. 

Hieronder vindt je alle LIJFSTIJL coaches die aangesloten zijn binnen ons netwerk:

Nederland:
Body2Coach - www.body2coach.nl (Apeldoorn)
Bodylifeplan - www.bodylifeplan.nl 
(Zwolle) 
Carlo van Bergen Personal Training (Zandvoort)
Funktional Fitness - www.funktionalfitness.academy (Zevenaar)
Fytaal - www.fytaal.nl (Baarn)
Het Sporttheater - www.hetsporttheater.nl (Made)
Igofit - www.igofit.nl (Emmeloord)
Impact PT Club - www.impact-ptclub.nl (Heeze)
Innovate Personal Training - www.innovatepersonaltraining.nl (Goes)
Invictus Personal Training - www.invictuspt.nl (Melissant)
JeDoelenBereiken - www.jedoelenbereiken.nl (Hoogeveen)
JPT Personal Training - www.jptraining.nl (Naaldwijk)
JSC Toptraining - www.jsctoptraining.nl (Volendam)
Kuijpers Personal Training - www.kuijperspersonaltraining.nl (Deurne)
Life Quality - www.lifequalityronda.nl (Obbicht)
Lifestyle Healthcenter Gennep - www.lifestylegennep.nl (Gennep)
LIJFSTIJL Centrum Hoofddorp - www.lijfstijlcentrumhoofddorp.nl (Hoofddorp)
Meijners Personal Training - www.meijnerspersonaltraining.nl - (Wognum)
MM Personal Training - www.mmpersonaltraining.nl (Rodenrijs)
MOOVZ - www.moovz.eu (Deventer)
No Time Fit - www.notimefit.nl (Breskens)
Optimum Change - www.optimumchange.nl (Rosmalen)
Personal Coach Rajiv - www.personalcoachrajiv.com (Den Haag)
RWijkgym - www.rwijkgym.nl - (Rijswijk)
Son Personal Training - www.sonpersonal.nl (Enschede)
Source PT - www.sourcept.nl (Tilburg)
Sportplan Nederland - www.sportplannederland.nl (Nijensleek)
Stefixed Body Health - www.stefixedbodyhealth.nl (Ulvenhout)
True-D - www.true-d.nl (Katwijk)
Verpoorten Vitality en Fit for volleybal - www.verpoorten-vitality.nl (De Bilt)
VHealth Personal Training en Fysio - www.vhealth.nl (Valkenburg)
Viergang - www.viergang.nl (Pijnacker)
Visser Health Coach - www.visserhealthcoach.nl (Leiden)
Vitaliteit in Prestatie - www.vitperform.com (Den Haag)

België:
PT Club - www.ptclub.be (Kuringen)